HEDEFİMİZ İLK TERCİHİNİZ OLMAK...

Eray Hortum Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin hızlı gelişimi sayesinde; Hatay ve bölgesinin en büyük boru ve hortum üreticisi olarak sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

İşletmeler, ekonomik gücünün rekabet gücü ile doğru orantılı olduğunu kabul eder. bu nedenle iç ve dış pazardaki taleplerin zamanında karşılanması gerektiğini, ürünlerinde yüksek kalite ve teknolojiler kullanmayı, toplam kalite anlayışı, aktif pazarlama politikası ile müşterilerin talebini karşılamayı hedef edinmiştir.

Genç, dinamik kadrosu, ileri teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları ile birlikte Eray Hotum devamlı artan üretim çeşitliliği ve kapasitesi ile hortum/boru üretiminde sizlere her geçen gün daha iyi ürün sunabilmenin mutluluğu içerisindedir..

Eray hortum, sektör standartlarının tamamına sahiptir. Eray markası ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda rekabet gücümüz, ISO-9001:2008 kalite yönetim sistemi ve TSE belgeleri ile artarak devam etmektedir. Eray hortum, "Mutlak Müşteri memnuniyeti" ilkesi ile çalışmalarına devam edecektir.

Mevcut son teknoloji makina parkurumuz dahilinde her tür ve ebatta özel imalat yapılabilmektedir.

Eray hortum olarak; müşteri memnuniyeti doğrultusunda, sürekli gelişim faaliyetleri çerçevesinde, eğitimli personeller ile yasal şartlar doğrultusunda boru ve hortum üretimi gerçekleştirmeyi taahhüt etmektedir.

Saygılarımızla, Eray Hortum Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi